loader image
Gerecse Optika Tatabánya

Karrier a Gerecse Optikánál

Álláslehetőségeink

Látszerész, eladó állás

A tatabányai Gerecse Optika bővíti csapatát!

A Gerecse Optikában büszkék vagyunk arra, hogy mindannyian mások vagyunk, mégis egy közös bennünk: mindannyiunkat érdekel a látás és a látáskorrekció.

És amilyen gondossággal válogatjuk a szemüvegkereteket, a szemüveglencséket és kontaktlencséket, épp úgy odafigyelünk munkavállalóinkra is. Nálunk számít a fejlődésed és az egyedi ötleteid, mert hisszük, hogy ettől lesz igazán lelkesítő a munka!

Feladatok:

  • Vásárlók udvarias, színvonalas, szakszerű kiszolgálása
  • Tanácsadás a megfelelő szemüvegkeret, szemüveglencse, napszemüveg kiválasztásában
  • Az elkészült szemüvegek kiadása és a viselőhöz igazítása
  • Pénztárgépkezelés, számlák kiállítása
  • Az üzlettér tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Eladói véna
  • Önálló és csapatban való munkavégzés
  • Középfokú végzettség/érettségi
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Munkakörnek megfelelő megjelenés
  • Szakmai elhivatottság, tudásvágy

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Optikai szaküzletben szerzett tapasztalat
  • Lencsecsiszolásban és javítási munkában szerzett gyakorlat
  • Kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos háttér, hosszútávú munkalehetőség – A Gerecse Optika több, mint 25 éve meghatározó szereplője a helyi piacnak
  • Stabil háttér a pandémia alatt is – termékeinkre és szolgáltatásainkra mindig szükség van
  • Szakmai továbbképzéseket és fejlődési lehetőséget – támogatjuk a személyes fejlődést, így ha nyitott vagy a tanulásra, karrierutat is kínálunk számodra
  • Támogató vezetőség
  • Modern munkakörnyezet

Jelentkezz hozzánk, és legyél Te is a Gerecse Optika csapatának tagja!

Jelentkezésedet a  gerecseoptika@gmail.com e-mail címen vagy az üzleteinkben várjuk.
Tatabánya, Vadász utca 66., H–P 10:00 – 18:00
Tatabánya, Győri út 16/B, H–P 09:00 – 17:00

Látszerész állás

Nyitvatartás

Tatabánya, Vadász utca 66.

H – P: 10:00 – 18:00

Tatabánya, Győri út 16/B

H – P: 09:00 – 17:00

2890 Tata, Ady Endre u. 3

+36 34 597 483

+36 20 214 3440

+36 34 318 900

+36 20 342 6488

2890 Tata, Ady Endre út 3.

+36 20 403 0292

Üzleteink